(044) 405-98-20

(044) 537-31-94

(044) 537-31-96

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виставкова діяльність"ЗРОБЛЕНО В КИЄВІ"

ВИСТАВКА-ПРЕЗЕНТАЦІЯ 

ПРОМИСЛОВОЇ ПРОДУКЦІЇ 

КИЇВСЬКИХ ВИРОБНИКІВ

2017 РОКУ

УЧАСНИКИ

Близько 160 промислових підприємств з усіх районів столиці, що працюють у сфері машинобудування, будівельній, хімічній, медичній, фармацевтичній, поліграфічній галузях, в легкій промисловості міста, презентуватимуть свою продукцію на площі понад 3000 кв. м. Більше 40 наукових установ міста Києва продемонструють свої новітні розробки, технології та матеріали. Окремими експозиціями будуть представлені Національна академія наук України, провідні вищі навчальні заклади міста Києва, столичні наукові парки, інвестиційні агентства та науково-технічні майстерні.

ПРО ВИСТАВКУ

«Зроблено в Києві» — нові можливості для столичних виробників

Виставка-презентація промислової продукції київських виробників «Зроблено в Києві» в рамках святкування Дня Києва - важливий потужний та надзвичайно актуальний для столиці України захід.

Успішно працюючі підприємства Києва — це нові робочі місця і наповнення бюджету міста, тож одним з пріоритетних напрямів роботи Київської міської державної адміністрації є сприяння розвитку підприємництва, промисловості та споживчого ринку. Згідно з розпорядженням КМДА, у столиці запроваджується щорічне проведення такої виставки із метою популяризації продукції місцевих компаній.

Виставка спрямована на розвиток промислового комплексу міста Києва та охоплює виробничу, наукову, оборонну, екологічну та інші сфери життя столиці. Мета заходу – продемонструвати потенціальні можливості Києва та сприяти пошуку іноземних інвестицій.

Перелік продукції

щодо участі ДП «Електронмаш» у виставці-презентації продукції київського товаровиробника «Зроблено в Києві»

25 травня 2017 року у Виставковому центрі «КиївЕксплоПлаза»

м.Київ, вул. Салютна, 2-б, пав. №3

 

          Апарат електронний контрольно-касовий портативний ГНОМ 302-05 – 1 екз.

Сфера застосування ЕККА – підприємства, установи та організації всіх  форм  власності, а також громадяни – суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють розрахунки зі споживачами у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг в  умовах  наявності та відсутності мережного електроживлення на місці застосування.

          Апарат для електростимуляції з біокеруванням Тренар-01 – 1 екз.

Сфера застосування: профільні медичні установи – клініки, поліклініки, санаторії, реабілітаційні центри для відновлення рухових функцій, порушених внаслідок тяжких захворювань нервово-м’язової системи, в медичних центрах спортивних закладів та в домашніх умовах для персонального тренування рухів, як продовження лікування після стаціонару.

          Друковані плати – каталог зразків виробів

виробництво односторонніх, двосторонніх і багатошарових друкованих плат, які використовуються у виробництві побутового, індустріального та спеціального призначення з технологічними та інженерними показниками, що відповідають вимогам міжнародного стандарту  

ІРС - А – 600G та ГОСТ 23752 – 79

          Силова електроніка – зразки виробів:

БЕНЦ 970/80 – 60– зразок виробу

 

 

 

 

 

 

 

 

ІППЕ 380/110-5600 – зразок виробу

Блок електроживлення низьковольтних кіл вагону метрополітену БЕНЦ970/80 – 60 призначений для перетворення на-пруги контактної мережі постійного струму напругою від 550 до 975 В в постійну стабілізовану напругу 80 В при паралельному включенні в состав від 5 до 8 вагонів в буферному режимі з акумуляторними батареями цих вагонів.

Перетворювач електроенергії ІППЕ 380-110-5600 призначений для електроживлення споживачів стабілізованою  напругою постійного струму 110 В і перетворює трифазну напругу промислової мережі змінного струму 380 В 50 Гц у стабілізовану напругу постійного струму.

          Світлодіодні модулі – зразки виробів

Світильник світлодіодний може використовуватися як джерело світла в громадському  електротранспорті.

          Електродний котел Серії «Мрія» – зразок виробу «Мрія-3к»

Електродні опалювальні пристрої "МРІЯ – к" є стаціонарними електричними нагрівачами проточного типу, які при-значені для систем опалювання жилих, комунальних, побутових, громадських та виробничих приміщень.сайт создан компанией создание разработка сайтов